Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaje

 

|0-15|15-30|30-45|

GPT PRAHA – 14. 5. 2011, hotel Olšanka, Praha 3
(admin23, Turnaje, 16.04.2011)
Report Autor: Tom Ristovský
Přijďte vybojovat 3 bye na GP Praha a zároveň natestovat novou edici na nejlépe dotovaný trial turnaj v ČR na exkluzivní venue v centru Prahy!
Vládce Moravy 2011
(krtek, Turnaje, 18.03.2011)
Report Autor: Black Lotus
KDO USEDNE NA KRÁLOVSKÝ TRŮN? V poslední době u nás vznikají různé série, ale jenom v jednom případě se její vítěz může pyšnit titulem Vládce Moravy. Letošní nultý ročník nabízí čtyři turnaje (2* Double Draft, 1* Standard, 1*Extended) ve čtyřech různých moravských městech (Ostrava, Olomouc, Vyškov, Šumperk).
Na Game day s event deckem
(krtek, Turnaje, 13.03.2011)
Report Autor: Štefan Čonka
Nedávno se na pultech obchodů objevil nový druh předpřipravených balíčků, tzv. event deck. Výrobce (firma Wizards of the Coast) hrdě hlásá, že s balíčkem máte velmi slušné šance na dobré umístění na turnajích jako jsou Friday Night Magic nebo Game day. Protože na první víkend v březnu byl v klubu her Dungeon naplánován právě Game day nejnovější sady Mirrodin Besieged, využil jsem volna a vypravil se na turnaj jeden z balíčků vyzkoušet.
Jarní Šumperákon 2011
(krtek, Turnaje, 09.03.2011)
Report Autor: Tomfa
Jak už se stalo tradicí, v Šumperku se koná jedna z největších magicových akcí roku – Šumperákon 2011. Líté boje vypuknou již pátečním nohejbalovým kláním a skončí až nedělní legačkou. Na své si samozřejmě přijdou milovníci všech formátů, chybět nebudou drafty, dvojka, sealed deck ani starší formáty.
Arkadyn - pozvánka na turnaj
(admin23, Turnaje, 03.12.2010)
Report Autor: Jiří Kopáček
Ahoj, zdravím všechny mladé příznivce karetní hry Magic: The Gathering. Jako každý rok i letos pro vás klub Arkadyn.cz připravil vánoční turnaj a tentokrát se opravdu máte na co těšit.
Ladies Magic Party v Dungeonu
(krtek, Turnaje, 16.11.2010)
Report Autor: Štefan Čonka
V sobotu 11. prosince se v pražské herně Dungeon uskuteční jedinečná akce - turnaj, kde proti sobě zasednou výhradně zástupci něžného pohlaví! Na cenách se rozhodně nešetřilo, takže si děvčata budou mít o co zabojovat.
Podzimní Šumperákon 2010
(krtek, Turnaje, 25.10.2010)
Report Autor: Tom Ristovský
Letošní podzimní Šumperákon proběhne první listopadový víkend, tradičně na oblíbené sajtě – hotelu Grand v samém centru Šumperka. Opět máme pro Vás připraveny ty nejlepší možné turnaje a tentokrát díky štědrým sponzorským příspěvkům nové ostravské herny/ shopu Black Lotus a ADC Blackfire opravdu neskutečné ceny! Kromě Magicových aktivit se opět plánuje bohaté kulturní vyžití na hotelovém baru, hraní deskových her a poslech kvalitní muziky. Ubytování jsme pro Vás zařídili klasicky na hotelových pokojích.
REPORT Z 2HG RELEASE V ČERNÉM RYTÍŘI
(krtek, Turnaje, 14.10.2010)
Report Autor: Idilix
Po velmi dlouhé době jsem se rozhodl opět napsat nějaký článek. Nejdříve jsem měl v úmyslu jednoduše pokračovat v psaní rozborů IntroPacků jenže tu byl takový ten problém, že v tuto dobu by asi Worldwake moc lidí nezajímal. Rozhodl jsem se proto počkat až do vydání Scars of Mirodin pokud a pokusit se napsat rozbor všech předpřipravených balíčků dříve než nám vyjde další sada.
Martin Jůza vyhrál Grand Prix v Portlandu!
(krtek, Turnaje, 14.09.2010)
Report Autor: krtek
O uplynulém víkendu se v americkém Portlandu konal turnaj série Grand Prix. Českým barvám udělal velkou radost Martin Jůza, který celý turnaj vyhrál a potvrdil svou pozici v magicové špičce.
Seznam kvalifikovaných hráčů na víkendové Mistrovství republiky
(krtek, Turnaje, 02.07.2010)
Kompletní seznam je ke stažení ZDE (.docx). Češi - ZDE (.xls). Slováci - ZDE (.xls).
Mistrovství republiky - další informace
(krtek, Turnaje, 23.06.2010)
Report Autor: Tomáš Cícha
Program pro veřejnost a informace o stravování během akce a ubytování pro slovenské hráče.
Mistrovství ČR & SR v karetní hře Magic
(krtek, Turnaje, 21.06.2010)
Report Autor: Tomáš Cícha
Rok se s rokem sešel a šampiónové neodmyslitelně zapsaní do našich pamětí budou muset znovu obhajovat svoje tituly a díky svým dovednostem čelit desítkám hráčů na dalším ročníku Mistrovství republiky v karetní hře Magic: The Gathering. To co bylo, bylo, vy stojíte před další výzvou herního světa, opět máte šanci ukázat všem co ve vás je. Je čas říci: „Here I rule!“.
Pozvánka na turnajový víkend s celkovou dotací 30.000 Kč.
(krtek, Turnaje, 11.06.2010)
Report Autor: Jiří Kopáček
Můžete se těšit na opravdu Big Standard a PTQ Amsterdam. Přijeďte se poprat o neobyčejně vysoké ceny, na jeden z nejlépe dotovaných turnajů sezóny!
Šumperákon 2010
(krtek, Turnaje, 24.05.2010)
Report Autor: Tomfa
Pozvánka na tradiční turnajový víkend v Šumperku...
Šumperákon Junior STANDARD Champs
(admin23, Turnaje, 18.11.2009)
Report Autor: Tomfa a Rades
Naučil jsi se nejkrásnější karetní hru světa Magic The Gathering a rád bys porovnal své schopnosti s ostatními, ale máš obavu z velmi zkušených hráčů, na které nebudeš stačit? Chtěl bys hrát na turnaji s rozhodčím vždy ochotným pomoci či poradit? Chceš si navíc z tohoto turnaje odnést hodnotnou promo foilovou kartu a podíl z minimálně jednoho displeje? Pak je tu turnaj určený přímo pro tebe.